Hakkımızda

banner1

Çetin Elektro Plastik San. Tic. A.Ş. Manisa Organize Sanayi Bölgesi’nde plastik parça üretimi, plastik parça tasarımı ve aynı zamanda enjeksiyon kalıp üretimi üzerine 1992 yılından itibaren hizmet vermektedir.

Fabrikamız, Manisa Organize Sanayi Bölgesi’nde 13.000 m² kapalı alanda kurulmuştur. Tesislerimiz 1.750 tona kadar kapama kuvvetine sahip toplam 38 enjeksiyon makinesi bulunmaktadır.

Fabrikamızda, 200 kişi çalışmakta olup, tüm çalışanlarıyla birlikte müşterilerine kalitesinden ödün vermeden yılda 6.000 tona yakın hammadde işleme kapasitesi ile, ülkemizin ve dünyanın tanınmış markaların televizyon, buzdolabı, klima vs. gibi beyaz ve kahverengi eşyalarının plastik aksamlarını üretip, ihraç etmektedir.ayrıca kendi üretimlerimiz olan Plastik üretim saksı ,plastik dekoratif saksı ve plastik çöp konteyner üretimi yapmaktadır İkibinli yılların başında robotlu otomasyon sistemine geçen Çetin Elektro Plastik A.Ş. ileri teknoloji ve bilgi çağının gerektirdikleriyle ana sanayilerinin isteklerine uygun kalitede üretime devam etmektedir.